OTWARTE BIEGI DLA DZIECI, MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH PDF Drukuj Email
wtorek, 26 września 2017 22:28

Nasze miasto, po raz trzeci, wzięło udział w ogólnoeuropejskiej akcji promującej aktywność fizyczną # Be Active.  Zorganizowano  XXVI Oleckie, Otwarte Biegi dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych. Szkołę Podstawową nr. 2 reprezentowało ok 20 uczniów z kl. I, IV, II i III gim. Zawodników przywitał Burmistrz, flagę na maszt wciągnęła A. Świerzbin z kl. III d. Następnie zapalono znicz i  odczytano apel olimpijski - K. Jasińska z kl. III e. Po  oficjalnej uroczystości, rozpoczęto biegi na 100, 200, 300 i 400 m oraz bieg na 1 milę i bieg na 3000 m. W kategorii chłopców na 400 m, wielką niespodzianką okazał się S.Żukowski z IV a, który zajął III msc. Dużym  sukcesem okazał się bieg na 1 milę. W kategorii chłopców III msc zajął P. Modzelewski z kl. III d, natomiast P. Motulewicz z kl III b zajęła najwyższe podium na tym dystansie. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wiadomość z ostatniej chwili- Wojciech Tomczyk z kl. III d,  zajął IV msc  w skoku w dal na Mistrzostwach Polski w Białej Podlaskiej. GRATULACJE!