KOMUNIKAT W związku z rozpoczęciem nowego roku szkolnego dnia 3 września 2018r. PDF Drukuj Email
czwartek, 30 sierpnia 2018 19:26

ZAPRASZAMY

dzieci oddziałów przedszkolnych, uczniów klas I, II, IV, V, VII, VIII i klas III gimnazjalnych wraz z rodzicami na Uroczystą Inaugurację Roku Szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku.

1. Uczniów klas I, II, IV, V, VII, VIII i klas III gimnazjalnych zapraszamy na spotkania z wychowawcami o godz. 9.00 w salach lekcyjnych, po czym wszyscy udadzą się do sali gimnastycznej, gdzie o godz. 9.20 rozpocznie się uroczystość.

2. Dzieci oddziałów przedszkolnych w tym dniu rozpoczynają zajęcia edukacyjne od godz. 6.30 i również przemieszczą się do sali gimnastycznej przed godz. 9.20 na uroczystą inaugurację roku szkolnego.
3. Podczas uroczystej inauguracji nastąpi między innymi:
- w części oficjalnej akt ślubowania uczniów klas I,
- program artystyczny w wykonaniu uczniów i dzieci z oddziału przedszkolnego i młodzieży gimnazjalnej,
- wręczenie upominków nowym uczniom przyjętym w poczet szkoły,
- spacer uczniów po szkole po zakończeniu części oficjalnej inauguracji wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi.
4. W tym dniu społeczność szkolną obowiązuje strój galowy.

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2
im. Mikołaja Kopernika w Olecku