Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców PDF Drukuj Email
piątek, 20 kwietnia 2018 22:50

W dniu 13.04.2018r. na oleckim stadionie rozegrano Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego SZS w Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych: Muskała Nikola 4b, Radaszkiewicz Magdalena 4b, Wijas Maja 4b, Sienica Wiktoria 4a, Zawadzka Magdalena 4a, Żukowska Zuzanna 4a, Masalski Łukasz 4a, Żelaźnicki Mateusz 4a, Karwel Patryk 4a, Sienica Igor 4a, Złotnik Karol 4b, Żukowski Sebastian 4a. Konkurencja była bardzo duża, dziewczęta zajęły 10 miejsce, a chłopcy 14. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się gimnazjaliści. Dziewczęta w składzie: Agnieszka Świerzbin 3d, Patrycja Motulewicz 3a, Karolina Jasińska 3e, Chołod Natalia 2b zajęły 5 miejsce. Chłopcy wywalczyli pudło i zdobyli 3 miejsce: Wojciech Tomczyk 3d, Miłosz Zackiewicz 3a, Dominik Zawistowski 2d, Norbert Przekop 3c. Gratulujemy!

Alina Kalinowska