SPOTKANIE Z RODZICAMI 11 kwietnia 2018r. o godz. 17.00 (ŚRODA) PDF Drukuj Email
niedziela, 08 kwietnia 2018 22:44

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców/opiekunów rodziców uczniów klas III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku na spotkania z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w ramach tzw. „Otwartej środy” dnia 11 kwietnia 2018r. (środa) od godz. 1700 z następującym porządkiem:

1700 – 1800:

- Przekazanie rodzicom przez wychowawców informacji odnośnie organizacji egzaminu gimnazjalnego.

- „Wsparcie ucznia klasy III przez rodzica przed egzaminem gimnazjalnym – sposoby radzenia ze stresem” -  prezentacja z pogadanką wychowawcy.

- Omówienie bieżących spraw dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych klasy i szkoły oraz tematyki zgodnie z planem pracy wychowawcy.

- Konsultacje indywidualne wg potrzeb z wychowawcami, dyrektorem, pedagogiem, nauczycielami poszczególnych przedmiotów po spotkaniach z wychowawcami.

Serdecznie zapraszam
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2