Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce. PDF Drukuj Email
niedziela, 18 marca 2018 23:05

Dzień po najmłodszych, do rywalizacji sportowej stanęli gimnazjaliści. 14 marca w hali „ Lega” w Olecku, odbyły się XVII Halowe Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce młodzieży – rocznik 2002 -2004. Drużyna naszej szkoły rywalizowała w tych samych konkurencjach co kl. IV- te. Do zawodów zgłosiło się 11 szkół z całego powiatu. Rywalizacja była zacięta, nerwowa i czasami nie sportowa, jednak dzięki sprawnej Komisji Sędziowskiej- sprawiedliwa. Nasi uczniowie w składzie: P. Motulewicz 3a, K. Jasińska 3e, Z. Jachimowicz i E. Miłowicka- 2a, A. Świerzbin, A. Lachowicz i D. Dwojakowska 3d, N. Chołod 2b oraz M. Zackiewicz 3a, P. Masalski 3b, K. Czarniecki 3c, W. Tomczyk i A. Michałowski 3d, J. Prusko 3e oraz D. Zawistowski 2d ………..zdobyli I   miejsce!!! Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w ogólnej punktacji otrzymali puchar i pamiątkowy dyplom. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun- B. Kozłowska