XVII Halowe Mistrzostwa Powiatu SZS w lekkoatletyce. PDF Drukuj Email
niedziela, 18 marca 2018 23:03

W dniu 12 marca w hali „Lega” Olecko, uczniowie klas czwartych po raz pierwszy wzięli udział w zmaganiach lekkoatletycznych. Drużyna naszej szkoły stanęła do rywalizacji sportowej z uczniami klas V i VI z całego powiatu. Mimo stresu , nie zagasili w sobie „ ducha walki” i startowali w następujących konkurencjach; bieg na 60, 200, 500 m, skok z miejsca, wzwyż, rzut piłką lekarską i sztafecie 4x 200m. Skład drużyny dziewcząt: N. Muskała, M. Radaszkiewicz, Z. Milewska, A. Brodowska, O. Woroniecka- 4b oraz H. Chodnicka i W. Sienica z 4a – opiekun A. Kalinowska. Drużyna chłopców to; S. Żukowski, I. Szejnoga, P. Karwel, J. Trejnowski, M. Żelaźnicki , J. Golubiewski kl. IVa oraz K. Złotnik IVb – opiekun B. Kozłowska. Dziękujemy za odwagę i życzymy sukcesów .

B. Kozłowska