PDF Drukuj Email

Dodatkowa oferta programowo-organizacyjna na rok szkolny 2019/2020 skierowana do uczniów zamieszkałych w obwodzie i do kandydatów spoza obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku

W związku z organizacją pracy na rok szkolny 2019/2020 poniżej przedstawiamy ofertę programowo-organizacyjną:

1. Oddział sportowy – oferta skierowana do uczniów klasy I szkoły podstawowej wykazujących zainteresowania oraz uzdolnienia sportowe i realizująca ukierunkowane szkolenie sportowe z zakresu tańca towarzyskiego.

2. Oddział sportowy – oferta skierowana do uczniów klasy IV wykazujących zainteresowania oraz uzdolnienia sportowe i realizująca ukierunkowane szkolenie sportowe z zakresu lekkiej atletyki i pływania.

3. Oddział sportowy – oferta skierowana do uczniów klasy VII wykazujących zainteresowania oraz uzdolnienia sportowe i realizująca ukierunkowane szkolenie sportowe z zakresu lekkiej atletyki i piłki siatkowej.

PLIKI DO POBRANIA - ODDZIAŁ SPORTOWY:

REGULAMIN ODDZIAŁU SPORTOWEGO

ZGODA RODZICÓW /OPIEKUNÓW PRAWNYCH NA UCZĘSZCZANIE DZIECKA DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO

OŚWIADCZENIE RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH

4. Klasy terapeutyczneoferta skierowana do uczniów klas V, VI wymagających wsparcia w nauczaniu. Maksymalna liczba uczniów w oddziale do 15 osób. Zgodnie z § 6 ust. 2 pkt.1 Rozporządzenia MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 2017 Poz. 532), uczniowie wykazujący jednorodne zaburzenia (dysleksją, dysgrafią, dysortografią, dyskalkulią), wymagają dostosowania organizacji procesu nauczania do ich specjalnych potrzeb oraz długotrwałej pomocy specjalistycznej. W przypadku kandydatów jest to potwierdzone opinią poradni psychologiczno-pedagogicznej stwierdzającą dysleksję, dysortografię, dysgrafię, dyskalkulię ze wskazaniem kontynuowania nauki w klasie terapeutycznej.

informacje - Klasy terapeutyczne w Szkole Podstawowej nr 2

im. Mikołaja Kopernika w Olecku