Recenzja filmu - „Cudowny chłopak”. PDF Drukuj Email
czwartek, 01 marca 2018 01:00

Dnia 23 lutego 2018r. klasy czwarte i siódme wraz z wychowawcami wybrały się do kina na projekcję wzuszającego i jednocześnie zabawnego filmu „Cudowny chłopak”. Ten poruszający obraz przedstawia historię 10-letniego chłopca,

który urodził się z wieloma deformacjami twarzy. Po licznych operacjach Auggie po raz pierwszy idzie do szkoły, gdzie spotyka swoich rówieśników. To film  znakomicie wpisujący się w działania profilaktyczne prowadzone przez naszą szkołę. Opowiada o tolerancji, miłości i przyjaźni. Tak ważnych w naszym życiu wartościach. Uczy tolerancji i akceptacji drugiego człowieka. Dodatkowo wzbogacony jest w mnóstwo mądrych sentencji, którymi warto kierować się  w codziennym życiu, np. Jeśli możesz dać dowód albo swojej racji, albo dobroci, daj dowód swojej dobroci ( „Cudowny chłopak” ).