Gdy zima "nie odpuszcza" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Nauczyciel
poniedziałek, 05 marca 2018 11:34

„Choć już w marcu słonko grzeje, nieraz pole śnieg zawieje” - chyba nikt nie wątpi, że przysłowia oddają prawdę o tym, co dzieje się w przyrodzie. Za oknem wciąż biało, więc na wiosnę trzeba jeszcze cierpliwie poczekać. W tym czasie ciekawych pomysłów na zabawę w świetlicy nie brakuje. Uczniowie chętnie wykonują dekoracje, nawet te zimowe. W ten sposób pod kierunkiem pań Bogumiły Bajbak i Justyny Jeżewskiej powstał piękny wizerunek wesołego bałwanka. W pracy przydała się każda para rąk – tym bardziej, że właśnie wycięte z papieru kontury dłoni dzieci utworzyły kształt postaci, która została przygotowana z okazji „Dnia śniegowego bałwanka”.

Kto wie, może wśród świąt nietypowych znajdzie się w kalendarzu miejsce również dla tego sympatycznego bohatera?

Justyna Jeżewska

Zmieniony: wtorek, 06 marca 2018 23:19