Mistrzostwa Powiatu Oleckiego SZS w Mini- Piłce Siatkowej "Dwójek" PDF Drukuj Email
piątek, 02 marca 2018 00:04

W dn. 26 lutego 2018 r. na hali "Lega" w Olecku, rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu SZS w mini- piłce siatkowej "dwójek". Zawodnikami byli uczniowie kl. czwartych naszego powiatu. Po raz pierwszy uczestniczyliśmy w tych rozgrywkach. Dziewczynki i chłopcy z naszej szkoły wykazali się wielką odwagą i chęcią walki i zajęli IV i III msc.  Skład drużyny dziewcząt; H. Chodnicka IVa, N. Muskała, A. Brodowska, M. Radaszkiewicz, I. Giczewska i W. Makowska z IV b ( opiekun A. Kalinowska)
  Skład drużyny chłopców; S. Żukowski, M. Źelażnicki, I. Sienica, Ł. Masalski- IV a oraz J. Klimowicz i D. Gąsiewski- IV b( opiekun B Kozłowska). Brawo, czekamy na więcej.

Beata Kozłowska