PDF Drukuj Email

Dodatkowa oferta programowo-organizacyjna na rok szkolny 2018/2019 skierowana do uczniów zamieszkałych w obwodzie i do kandydatów spoza obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku

Pragnę poinformować, że prowadzimy ciągłe zapisy dzieci i młodzieży do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku na rok szkolny 2018/2019:

- uzupełniającą rekrutację dzieci na wolne miejsca w oddziale przedszkolnym;
- zapisy uczniów do klasy I ogólnej i do oddziału sportowego tańca towarzyskiego;
- zapisy uczniów do klasy IV ogólnej i do oddziału sportowego
z zakresu lekkiej atletyki i pływania;
- zapisy uczniów do klasy VII ogólnej i do oddziału sportowego z zakresu lekkiej atletyki i piłki siatkowej.

DRODZY RODZICE/OPIEKUNOWIE KANDYDATÓW do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Na podstawie art. 154 ust. 3 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe. (Dz. U. z 2017 r. poz. 59 z późn. zm.) podaję do publicznej wiadomości informację o rozpoczętympostępowaniu rekrutacyjnym i postępowanie uzupełniającym na rok szkolny 2018/2019 do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku.

Dla ułatwienia zapisów przypomina się wykaz ulic i miejscowości z obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku, któryobowiązuje przy zgłaszaniu uczniów:

Ulice:Armii Krajowej, Chopina, Gołdapska, Gdańska, Słowiańska, Czerwonego Krzyża, Sokola, Spacerowa, Wiejska, Kopernika,11 Listopada, Ludowa, Składowa, Moniuszki, Kiepury, Wieniawskiego, Leśna, Sportowa, Sembrzyckiego, Paderewskiego, Szymanowskiego, Letnia, Parkowa, Klonowa, Kasztanowa, Brzozowa, Dębowa, Akacjowa, Wierzbowa, Grabowa, Andrzeja Legusa, Janusza Pawłowskiego, Mariana Szeremety, Park, Jeziorna, Stroma, Partyzantów, Zamkowa, Plac Zamkowy,

Miejscowości: Imionki, Skowronki, Możne, Raczki Wielkie, Nowa Wieś 1-18, Szczecinki, Dąbrowskie – osada, Dworek Mazurski, Przytuły.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZEJ SZKOŁY

Barbara Taraszkiewicz