Zasoby : 6

Kto Jest Na Stronie?

To już połowa!!!
piątek, 19 stycznia 2018 21:46

Połowinki to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych imprez w naszej szkole. W tym roku odbyły się one 18 stycznia 2018roku. Wreszcie uczniowie klas drugich doczekali się imprezy uwieczniającej

przebrnięcie przez połowę nauki w gimnazjum. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 17.00, Pani Dyrektor Barbara Taraszkiewicz oficjalnie otworzyła imprezę komplementując wszystkich zebranych uczniów za piękne kreacje, starannie dobrane na tę okazję i życzyła  cudownej i miłej zabawy. Muzyką zajął się zamówiony na tę okazję DJ, a rodzice przygotowali wspaniały poczęstunek. Kto nie przyszedł niech żałuje! Zabawa była przednia! Obejrzyjcie zdjęcia z naszych tanecznych poczynań.

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń.”
Tymi słowami chcemy podziękować wszystkim Rodzicom zaangażowanym w zorganizowanie i wzorową realizację Połowinek.
Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa.... wtedy proste  - dziękujemy- zawiera wszystko co chcemy wyrazić.

W imieniu Dyrekcji i wszystkich wychowawców klas drugich.

Bogna  Anna  Makola