Zasoby : 6

Kto Jest Na Stronie?

Andrzejki 2017
poniedziałek, 04 grudnia 2017 22:02

W 30.11.2017r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku, uczniowie z klas gimnazjalnych II b II d i II e zorganizowali zabawę andrzejkową dla klas pierwszych i czwartych.

Impreza rozpoczęła się ok. godz. 1100

Prócz zabawy tanecznej przygotowaliśmy naszym młodszym kolegom kilka konkurencji np.:

*taniec na gazecie,

*malowanie na balonie podobizny pani dyrektor  pana  wicedyrektora, oraz wychowawcy;

*gorące krzesła.

Następnie uczestnicy mogli „przepowiedzieć swoją przyszłość”

*buty wychodzące za próg - dały odpowiedź kto pierwszy ożeni się lub wyjdzie za mąż.

*magiczne kubeczki – przepowiadały jaka czeka ich przyszłość finansowa;

*przekłucie serduszka oznajmiało imię przyszłego męża lub żony;

*wróżka Magda przepowiadała przyszłość w wielu dziedzinach;

*wróżyły nawet zaczarowane zapałki.

Wszystkie obecne osoby chętnie brały udział w zabawach i wróżbach, przygotowanych  przez  klasy drugie.

Dowodem na to, że wszyscy dobrze się bawili niech będą podziękowania od uczniów i rodziców klasy IV a oraz zdjęcia, które robił pan Wiesław Bukpaś. Pieczę na nami pełniła opiekunka projektu pani Anna Kaczor.

Kasia Sawicka, Julia Danilewicz 2B