Spotkanie informacyjne dla rodziców PDF Drukuj Email
piątek, 03 czerwca 2011 22:45

Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne adresowane do rodziców uczniów, którzy od nowego roku szkolnego 2011/2012 rozpoczną naukę w Gimnazjum nr 2 im. mikołaja Kopernika w Olecku (tegoroczni absolwenci szkół podstawowych).

Spotkanie odbędzie się 15 czerwca 2011 roku o godzinie 1700 w budynku szkoły przy ulicy Słowiańskiej 1 w sali nr 304 (aula), podczas którego zostanie zaprezentowana m. in. oferta programowo-organizacyjna gimnazjum, przekazane zostaną istotne informacje dotyczące zasad obowiązujących w szkole, a także wstępne listy uczniów poszczególnych oddziałów klasy I oraz  szkolne zestawy podręczników.

Spotkanie umożliwi rodzicom jak najlepsze poznanie szkoły (kadry pedagogicznej, zasobów i infrastruktury szkoły) oraz jej otoczenia.

W imieniu społeczności szkolnej

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku