Archiwum

Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w wielobojach La PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
wtorek, 03 października 2017 21:22

Dnia 3 października 2017 r. na stadionie w Ostródzie, rozegrano Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w wielobojach La. Naszą szkołę reprezentowały drużyna dziewcząt i chłopców.  Zawody rozpoczęły sztafety 4 x 100 m, następnie rozegrano konkurencje techniczne (skok w dal, pchnięcie kulą) bieg na 100 m, na końcu odbyły się biegi na( 400 m  dziewczęta i 800 m chłopcy ). Dziewczęta zajęły miejsce poza premiowaną pucharami szóstką, natomiast chłopcy wywalczyli IV msc i zdobyli puchar.

Skład drużyn;

dziewczęta; W. Mokicka 3 f, P. Motulewicz 3 a, A. Świerzbin 3 d, K. Jasińska 3 e i N. Chołod 2 b.

chłopcy; P. Masalski 3 b, D. Zawistowski 2 d, P. Modzelewski 3 d, W. Tomczyk 3 d i M. Zackiewicz 3 a. Wielkie gratulacje za wyniki i trud wielogodzinnej podróży.