Witamy w naszej szkole... po angielsku! PDF Drukuj Email
wtorek, 24 maja 2011 13:49

fot. W. Bukpaś

WELCOME TO OUR SCHOOL

Podczas Dnia Otwartego w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku, uczniowie klasy 2 a w składzie: Grzegorz Szczodruch, Paweł Góryński, Kacper Grzymkowski, Monika Słowińska, Jakub Taraszkiewicz, Karol Anuszkiewicz oraz Damian Jaroszuk, zaprezentowali szóstoklasistom naszą szkołę, tj. : budynek, historię, samorząd uczniowski, ofertę zajęć pozalekcyjnych, osiągnięcia, zachęcając tym samym do wyboru naszego gimnazjum oraz aktywnego uczestnictwa w życiu naszej szkoły.

Największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja podobizn kadry nauczycielskiej naszego gimnazjum.

G. Szczodruch zaprezentował naszą szkołę w języku angielskim, natomiast Paweł Góryński tłumaczył projekt na język polski, aby zapewnić komfort zwiedzającym, którzy nie uczyli się wcześniej języka angielskiego. Dodatkowo przygotowano foldery o naszej szkole w języku angielskim.

Prezentację wykonano i przedstawiono pod kierunkiem p. Małgorzaty Harasim ? opiekuna projektu.

Zmieniony: niedziela, 21 sierpnia 2011 23:47