Wolontariat podczas Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Kadetów U-17. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
środa, 10 maja 2017 22:36

W dniach 3 – 7 maja 2017r. w hali „Lega” w Olecku, odbyło się wielkie widowisko sportowe. Osiem najlepszych, męskich zespołów siatkarskich w Polsce do lat 17-u , walczyło o medale i puchary. Zwyciężył AZS 2020 Częstochowa przed BKS Chemik Bydgoszcz i KS Jastrzębski Węgiel. Gratulujemy wszystkim zespołom. Mecz finałowy został rozegrany przy pełnych trybunach, na których zasiedli rodzice i znajomi zawodników oraz wierni kibice siatkówki z Olecka.

Podczas całego turnieju, nieocenioną pomocą wykazywały się nasze uczennice, które (po raz kolejny) swoją pracą przyczyniły się do świetnej organizacji tego turnieju. Podczas wszystkich meczy dbały o porządek na boisku, ułatwiały grę - sprawnie podając piłki i mimo zmęczenia - uśmiechały się .

Zostały docenione przez sędziów, zawodników i organizatorów miłym słowem i odrobiną słodkości. Wielki szacunek, za kilku, a nawet kilkunastogodzinny dzień pracy podczas turnieju.

M. Muster 2c, A. Lachowicz 2d, A.  Świerzbin 2d, W. Maksimowicz 3c, N. Gorlewska 3c, Z. Domin 3c, A. Gajda 3a, A. Nawrocka 2f, J. Jankowska 1a, N. Chołod 1b, K. Omilian 1b, S. Truchan 2b, N. Hatalska 1a, E. Łapucka 1a.