SPOTKANIE Z RODZICAMI - 17 MAJA 2017 r. PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców uczniów klas I-III na ogólne zbiorowe spotkanie oraz spotkania z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w ramach tzw. „Otwartej środy”, które odbędą się 17 maja 2017r. (środa) o godz. 1700 w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku według następującego porządku:

1700 – 1730 :

- Przekazanie rodzicom bieżących informacji z życia szkoły przez dyrektora;

- Pogadanka tematyczna dla rodziców przeprowadzona przez specjalistę, wynikająca z diagnozy potrzeb.

od 1730:

- Poinformowanie rodziców o przewidywanych ocenach rocznych i planowanej klasyfikacji uczniów - spotkania z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi klas I – III w salach lekcyjnych (konsultacje grupowe i indywidualne z nauczycielami);

- Indywidualne konsultacje rodziców z dyrektorem, pedagogiem, nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Serdecznie zapraszam w imieniu Rady Pedagogicznej.

Dyrektor Barbara Taraszkiewicz