KOMUNIKAT Organizacja zajęć dydaktycznych podczas Rekolekcji Wielkopostnych - 3,4,5 kwietnia 2017 r. PDF Drukuj Email

Informuję, że w dniach 3.04, 4.04, 5.04.2017r. uczniowie wszystkich klas Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku będą uczestniczyć w Rekolekcjach Wielkopostnych.

Zajęcia dydaktyczne zostaną skrócone i będą prowadzone zgodnie z obowiązującym tygodniowym planem, według następującego rozkładu:

Podczas Rekolekcji Wielkopostnych w dniach 3, 4, 5 kwietnia 2017r. uczniowie z pozostałych zajęć są zwolnieni.

Nauczyciele będą sprawować opiekę nad bezpieczeństwem uczniów w drodze do i z kościoła zgodnie z poniższym wykazem w tabeli.

O godzinie 1230 - planowane wyjście zorganizowaną grupą do kościoła NMP Królowej Polski. Uczestnictwo uczniów w rekolekcjach w kościele - od 1300 do ok. 1400. Po rekolekcjach młodzież gimnazjalna z Olecka sprzed kościoła wraca do domu, a uczniowie dojeżdżający z Panem Wiesławem Bukpasiem wracają do szkoły.

Uczniowie nieuczęszczający na naukę religii w szkole zostają pod opieką nauczycieli biblioteki (7 godz. lekcyjna).

Dyrektor Gimnazjum nr 2

im. Mikołaja Kopernika w Olecku