SPOTKANIE Z RODZICAMI 15 MARCA 2017r. (ŚRODA) PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców klas I i II  na indywidualne spotkania z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w ramach tzw. „Otwartej środy” oraz rodziców klas III na ogólne zbiorowe spotkanie w auli, które odbędą się 15 marca 2017r. (środa) od godz. 1700  w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika  w Olecku według następującego porządku:

1700 – 1750:

- Indywidualne spotkania rodziców klas I i II z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w ramach tzw. „Otwartej środy” - w salach dydaktycznych;

1700 :

-  Prezentacja rodzicom klas III oferty edukacyjnej przez przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych - aula szkolna.

- „Możliwości wsparcia dziecka w wyborze dalszego kierunku kształcenia czy wyboru zawodu” - prezentacja tematyki przez doradcę zawodowego w auli szkolnej.

- Konsultacje indywidualne wg potrzeb, ewentualnie zgodnie z planem pracy wychowawcy w klasach III - w salach dydaktycznych.

Serdecznie zapraszam  w imieniu Rady Pedagogicznej

Barbara Taraszkiewicz