Kreatywność, twórczość drogą do naszego sukcesu PDF Drukuj Email
środa, 11 maja 2011 13:50

fot. W. Bukpaś

Dnia 9 maja 2011 roku na zaproszenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli przedstawiciel Rady Pedagogicznej Gimnazjum nr 2 w Olecku, pan mgr Wiesław Bukpas wziął udział w szkoleniu: ?Trening twórczego i kreatywnego myślenia?. Warsztaty poprowadziły: pani Małgorzata Burba i pani Katarzyna Jachowicz. Szkolenie adresowane było do nauczycieli, którzy są zainteresowani rozwojem własnej kreatywności, pomysłowości i zdolności twórczych. Celem szkolenia było zdobycie wiedzy z zakresu znaczenia i rozumienia kreatywności, heurystyk myślenia, działania w sposób twórczy, nowatorskiego myślenia w szkole, pobudzania twórczego i kreatywnego myślenia uczniów oraz nabycie umiejętności znoszenia barier blokujących kreatywność i twórcze myślenie.

W. Bukpaś

Zmieniony: niedziela, 21 sierpnia 2011 23:47