HASŁO KIBICA PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 lutego 2017 12:30

W ramach VIII Memoriału im. Władysława Żurowskiego w dniu 17.02.2017r. w naszej szkole został zorganizowany konkurs „ Hasło kibica”, w którym wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Podjęte przedsięwzięcie miało na celu popularyzację sportów zimowych, promowanie zdrowego stylu życia w połączeniu z wyborem bezpiecznych form spędzania wolnego czasu. Uczyło młodzież zdrowej rywalizacji, wcielania się w aktywną rolę kibica oraz umiejętności dopingowania podczas zmagań sportowych. O godzinie 8:00 rano uczniowie wraz z wychowawcami / opiekunami zgromadzili się w auli szkolnej, gdzie zaprezentowali przygotowane przez siebie transparenty i hasła. Najlepiej wg komisji sędziowskiej: Alina Kalinowska. Bogumiła Bajdak i Michał Janiszewski zaprezentowała się klasa Id, której przypadło zwycięstwo w dość wyrównanej rywalizacji między trzema pierwszymi miejscami. Pozostałe wyniki: II miejsce- Ic, , III miejsce- Ib, IV miejsce- Ia, V miejsce – Ie. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki. Cieszy fakt, że wszystkie klasy pierwsze przystąpiły do tej rywalizacji na wesoło i  postanowiły wspólnie się świetnie bawić .

Autor: Alina Kalinowska