Dzielimy się radością… PDF Drukuj Email
niedziela, 22 stycznia 2017 12:23

We wtorek 17 stycznia 2017r. reprezentanci naszej szkoły odwiedzili Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko Kolonia 4. Chcieliśmy wspólnie świętować bożonarodzeniowy czas i wprowadzić trochę radości w życie starszych i chorych ludzi.

Najpierw zespół taneczny przygotowany przez p. Eligię Tokajuk zaprezentował swój układ choreograficzny „One King”, następnie chór szkolny pod kierunkiem p. Renaty Lau wykonał kilka kolęd i piosenek świątecznych. Po występie pracownicy hospicjum oprowadzili nas po budynku,  była to dobra okazja do rozmowy z pacjentami .

Mamy nadzieję, że udało się nam ucieszyć tych ludzi i wprowadzić choć chwilę radości w ich ciężkim życiu. Po tym spotkaniu wiemy, że nasz występ był dobrym pomysłem i chcielibyśmy kiedyś tam wrócić.

Urszula Kamińska

uczennica klasy 3d