Występ uczniów naszego gimnazjum PDF Drukuj Email
czwartek, 12 stycznia 2017 23:25

Dnia 6 stycznia 2017 r. z okazji Święta Trzech Króli w kościele p. w. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Szczecinkach odbył się występ uczniów naszego gimnazjum. Grupa w składzie: Natalia Żychniewicz, Joanna Jasińska, Julia Łabanowska, Julia Jarmołowicz, Sebastian Jabłoński, Jakub Złotnik i Miłosz Zackiewicz; podczas uroczystej Mszy Świętej zaprezentowała układ choreograficzny do piosenki pt. One King amerykańskiego zespołu Point of Grace.  Nawiązywał on do tekstów biblijnych, a tym samym dotyczył sensu przyjścia Jezusa Chrystusa na świat.

Innowacyjna forma oraz samo przesłanie krótkiego spektaklu wywarło na zebranych szczególne wrażenie. Przedstawienie wprowadziło widzów w niepowtarzalny nastrój, a niektórym dostarczyło również wzruszeń. Wystąpienie bez wątpienia nadało szczególnej wzniosłości ostatnim dniom liturgicznego okresu Bożego Narodzenia.

E. Tokajuk

Zmieniony: niedziela, 22 stycznia 2017 12:52