SPOTKANIE Z RODZICAMI 16 LISTOPADA 2016 r. (ŚRODA) PDF Drukuj Email
niedziela, 13 listopada 2016 22:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zbiorowe spotkanie oraz spotkania indywidualne z wychowawcami/wychowawcami wspomagającymi, które odbędą się dnia 16 listopada 2016r. (środa) o godz. 1700 w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Oleckuwedług następującego porządku:

1700 – 1730:

- Omówienie bieżących spraw dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych szkoły przez Dyrektora szkoły;

- „Jak ustrzec dziecko wpływowe przed presją rówieśniczą?” - pogadanka tematyczna przeprowadzona przez specjalistę.

1730– 1800 :

- Konsultacje indywidualne wg potrzeb, zgodnie z planem pracy wychowawców/ wychowawców wspomagających klas I - III w salach lekcyjnych (wiodącym tematem spotkań będzie przedstawienie aktualnej sytuacji dydaktyczno-wychowawczej każdego ucznia);

- Indywidualne konsultacje z pedagogiem, psychologiem i nauczycielami poszczególnych przedmiotów po spotkaniach z wychowawcami.

Serdecznie zapraszam w imieniu Rady Pedagogicznej

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku