Niezapomniana Zielona Noc w Szkole PDF Drukuj Email
wtorek, 11 października 2016 20:27

W piątkowe popołudnie 30 września zebraliśmy się w szkole, aby wspólnie miło spędzić czas. Najpierw rozłożyliśmy przygotowany przez wyznaczone osoby poczęstunek i po chwili wszyscy zasiedliśmy, aby go skosztować. Później nauczyliśmy wychowawczynie i rodziców grać w „Mafię”, „Szpital” i „Ząbek”. Po tej wspaniałej zabawie integracyjnej poszliśmy na salę gimnastyczną rozegrać zażarty mecz piłki nożnej i  rugby. Po tak aktywnie spędzonym czasie wszyscy ze smakiem zjedliśmy pizzę, w międzyczasie grając w gry planszowe. Jedni grali w Eurobusiness, drudzy w Twister’a, a jeszcze inni poświęcali czas na rozmowy lub grę „Flirt”. Każdy znalazł coś dla siebie. Gdy zrobiło się już późno wszyscy poszliśmy do klasy i zajęliśmy swoje miejsca na materacach. Urządziliśmy konkurs karaoke, podczas którego objawiły się nieznane dotąd talenty wokalne i taneczne. Następnie graliśmy w kalambury po angielsku. Obejrzeliśmy także film pt. „Pokój”.

Mimo że nie spaliśmy całą noc, rano żwawo zabraliśmy się za sprzątanie i w dobrych nastrojach wróciliśmy do domów. Dziękujemy naszym opiekunom, którzy wspólnie z nami bawili się tej nocy J

Maciej Budzyński, 3c