Gala laureatów konkursów przedmiotowych w Kuratorium Oświaty w Olsztynie - rok szkolny 2015/2016 PDF Drukuj Email
środa, 15 czerwca 2016 23:40

Dnia 8 czerwca 2016r. laureaci tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjów, posiadający co najmniej 3 tytuły, zostali uhonorowani przez warmińsko – mazurskiego kuratora oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Sławomira Sadowskiego wicewojewodę warmińsko-mazurskiego podczas gali okolicznościowymi dyplomami i upominkami. Podczas tego wydarzenia uczestniczyła nasza uczennica z Panią dyrektor Barbarą Taraszkiewicz. Gratulacje z tytułu znakomitych wyników konkursowych z rąk kuratora oświaty Krzysztofa Marka Nowackiego oraz Sławomira Sadowskiego wicewojewody warmińsko-mazurskiego otrzymała laureatka z naszego gimnazjum Agata Bielenica uczennica klasy IIId. Przypomnijmy, że Agata uzyskała potrójny tytuł laureata z języka polskiego (opiekun p. Renata Kołdys), języka angielskiego (opiekun p. Małgorzata Żabicka) i matematyki (opiekun p. Marta Kulbacka). Jednocześnie uczennica uzyskała tytuł finalisty z języka niemieckiego (opiekun p. Elżbieta Łukasik), chemii (opiekun p. Marzena Kamińska-Kopiczko) i geografii (opiekun p. Wojciech Jegliński). Warto dodać, iż Agata w ubiegłym roku szkolnym zdobyła tytuł laureata w konkursie geograficznym (opiekun p. Danuta Krupińska).

Agato, składamy Ci najserdeczniejsze gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

im. Mikołaja Kopernika w Olecku