Ogłoszenie PDF Drukuj Email
środa, 06 kwietnia 2011 09:07

O G Ł O S Z E N I E

W dniach 12 ? 14 kwietnia 2011 roku zostanie przeprowadzony egzamin w ostatnim roku nauki w gimnazjum (klasa III).

1)       12 kwietnia (wtorek), godz. 9.00 ? część humanistyczna;

2)       13 kwietnia (środa), godz. 9.00 ? część matematyczno-przyrodnicza;

3)       14 kwietnia (czwartek), godz. 9.00 ? język obcy nowożytny.

Egzamin gimnazjalny w części humanistycznej i matematyczno-przyrodniczej trwa 120 minut, zaś w części językowej 90 minut. W przypadku uczniów uprawnionych do wydłużonego czasu pracy każda część egzaminu zostaje wydłużona o 50%.

Uczniowie przystępują do egzaminu w przydzielonej sali egzaminacyjnej zgodnie z listą i stosują się do wytycznych zawartych w ?Informacji dla ucznia? umieszczonej na tablicy informacyjnej i na stronie internetowej szkoły: www.gim2.olecko.edu.pl w zakładce ? egzamin.

Zdający przychodzą do szkoły każdego dnia o godz. 8.20 i postępują zgodnie z poleceniami przewodniczących zespołów nadzorujących odpowiednią część egzaminu. W czasie każdej części egzaminu obowiązuje strój galowy.

Zgodnie z ?Kalendarzem roku szkolnego 2010/2011? w dniach 12 ? 14 kwietnia 2011 roku uczniowie klas I i II  mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

W tych dniach szkoła oferuje uczniom klas I i II zajęcia opiekuńcze.

Anna Dorota Siemiatycka

Zmieniony: środa, 06 kwietnia 2011 09:09