DUŻE ZAINTERESOWANIE NABOREM DO KLASY SPORTOWEJ PDF Drukuj Email
środa, 06 kwietnia 2011 09:02

Klasa sportowa, planowana do utworzenia w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku w roku szkolnym 2011/2012 cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród kandydatów do klasy pierwszej gimnazjum.

W dniu 30 marca 2011 r. (środa) na terenie naszego gimnazjum odbyły się testy sprawności fizycznej, mające charakter wstępnej selekcji, do których przystąpiło aż 38 kandydatów do klasy sportowej. Podczas testów byli obecni również rodzice uczniów ubiegających się o przyjęcie do oddziału sportowego.

Wyniki środowych testów poznamy już wkrótce, niemniej jednak przypominamy, że nabór          do klasy sportowej trwa nadal, a już niebawem, tj. 15 kwietnia 2011 r. (piątek) odbędzie się drugi test sprawności fizycznej dla kandydatów, którzy zdecydują się przystąpić do procedury naboru w II terminie.