Przyjazny mikroklimat „Zielonej oazy” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 maja 2016 20:17

W dniu 20 maja 2016r. uczniowie klasy III d pod kierunkiem nauczycieli biologii pani Agnieszki Baranowskiej – Moroz i Elżbiety Orlik – Gogacz kontynuowali prace związane z tworzeniem „Zielonej oazy” naszego gimnazjum. Przy wsparciu i pomocy Pani Dyrektor Barbary Taraszkiewicz, zaangażowaliśmy się w prace pielęgnacyjne polegające na wyrywaniu chwastów, podlewaniu i obserwacji  zasadzonych roślin. Wiemy, że w przyszłości gimnazjaliści i nauczyciele będą mogli rozkoszować się ich pięknem, spędzając przerwy szkolne w bliskości urokliwej zieleni. Dzięki rozwijającej się florze w otoczeniu szkoły powstaje przyjazny mikroklimat i miła atmosfera.

Maciej Marchewka 3d