Sukces Aleksandra Papadopulos PDF Drukuj Email
wtorek, 05 kwietnia 2011 18:58

Wielki sukces ucznia kl. III A  w roku beatyfikacji Jana Pawła II

W tym roku 10 uczniów naszej szkoły przystąpiło do Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego dla uczniów gimnazjum ?Papież Słowianin- konkurs wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły ? Jana Pawła II? zorganizowanego przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Na etapie szkolnym uczniowie mieli napisać wypracowanie na jeden z wybranych tematów, dotyczących nauczania Papieża. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Ola Chodkiewicz kl. III c, Aleksander Papadopulos kl. III a oraz Emilia Retel kl. III c.

Etap Wojewódzki odbył się na początku marca w Olsztynie. Tam 51 finalistów zmagało się z bardzo trudnym testem dotyczącym wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły-Jana Pawła II. Wielki sukces odniósł uczeń kl. III a Aleksander Papadopulos, który zajmując 4 miejsce został zaliczony do grona laureatów i on będzie reprezentował naszą szkołę na etapie Ogólnopolskim. Etap Ogólnopolski odbędzie się 18 maja w Piotrkowie Trybunalskim. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia wśród najlepszych w Polsce.

s. Ilona Murza ? na-l  religii

Zmieniony: wtorek, 05 kwietnia 2011 18:59