KONKURS PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ "You can sing’ PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 maja 2016 15:35

Dnia 11 maja 2016r. w naszej szkole odbył się konkurs piosenki obcojęzycznej ‘You can sing’. Został on zorganizowany w ramach szkolnego projektu edukacyjnego, którego opiekunem była p. Małgorzata Żabicka. Głównym jego celem była popularyzacja piosenki obcojęzycznej wśród młodzieży oraz doskonalenie umiejętności językowych uczniów.

Występy ośmiu solistów i dwóch zespołów oceniało jury w składzie: p. Renata Lau,

p. Bogumiła Makola, p. Katarzyna Kozłowska oraz uczennica Urszula Kamińska. Po burzliwej naradzie komisja przyznała:

I nagrodę Marii Głębockiej za wykonanie piosenki ‘We will rock you’ zespołu ‘Queen’,

II nagrodę - Biance Dąbek, która zaprezentowała utwór ‘I am the one’ w oryginale śpiewany przez Elizavetę Khripounovą oraz

III nagrodę zespołowi ‘Sauerkraut' w składzie: A. Szczech K. Jasiński K. Matyszczyk, ,

Sz. Zagrodzki, K. Kalejta, , K. Dors, M. Terlecki, E. Supronowicz, N. Olszewska,

M. Złotnik, H. Jankowski, J. Gabruś, J. Sawicki, który zaśpiewał piosenkę ' Alles kann besser werden'.

Wyróżniony zespół spodobał się też widzom i zdobył Nagrodę Publiczności.

Podczas trwania konkursu panowała przyjazna atmosfera, a po zakończeniu imprezy wszyscy opuścili aulę w wyśmienitych nastrojach.

Sponsorami nagród w konkursie byli:

-         Pan Przemysław Atkielski - MyCenter

-         Pan Marek Terlecki - Ternet

-         Pan Adam Kozłowski - Stacja paliw

-         Państwo Barbara i Grzegorz Burba - Art Styl.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie w organizacji powyższego przedsięwzięcia.

Organizatorzy konkursu

- realizatorzy projektu edukacyjnego