Pojadą na matematyczny finał do Olsztyna PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 23:05

Miło jest nam poinformować, iż w drodze szkolnych eliminacji, które odbyły się 12.04.2016r.

w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku uczniowie tej szkoły: Bielenica Agata kl. 3d, Dadura Marcin kl. 3d, Mrozowska Aleksandra kl. 3d, Reut Jakub kl. 3d, Złotnik Michał kl. 3a

zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego XIV Warmińsko-Mazurskich Zawodów Matematycznych,  które organizuje Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Honorowy patronat nad Konkursem sprawuje: Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Wojewoda Warmińsko-Mazurski, Prezydent Miasta Olsztyn, Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie.

Uczniowie przygotowywali się pod opieką pani Marty Kulbackiej.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie wojewódzkim, który odbędzie się dnia 19.05.2016r. w Olsztynie.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: http://wmii.uwm.edu.pl/849.

Szkolny koordynator

Marta Kulbacka