Sukcesy konkursowe gimnazjalistów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 21:30

Z wielką przyjemnością informujemy o zakończeniu wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko - Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie w roku szkolnym 2015/2016. Uczniowie naszej szkoły dzielnie zmagali się z konkursowymi zagadnieniami.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak postawa Agaty Bielenicy 3d, która uzyskała potrójny tytuł laureata: język polski (opiekun p. Renata Kołdys), język angielski (opiekun p. Małgorzata Żabicka) i matematyka (opiekun p. Marta Kulbacka). Jednocześnie uczennica uzyskała tytuł finalisty z języka niemieckiego (opiekun p. Elżbieta Łukasik), chemii (opiekun p. Marzena Kamińska-Kopiczko) i geografii (opiekun p. Wojciech Jegliński). Warto dodać, iż Agata w ubiegłym roku szkolnym zdobyła tytuł laureata w konkursie geograficznym (opiekun p. Danuta Krupińska).

Agacie, finalistom i uczestnikom przedmiotowych zmagań, ich rodzicom i nauczycielom składamy najserdeczniejsze gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów.

Wojciech Jegliński

GRATULUJEMY!