Sukces naszych uczniów PDF Drukuj Email
wtorek, 29 marca 2016 19:00

23 marca 2016 roku w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych miało miejsce wręczenie nagród laureatom II edycji konkursów dla dzieci i młodzieży organizowanych przez Powiat Olecki w ramach projektu „Program dla zdrowia, pogody ducha i długich lat życia mieszkańców powiatu oleckiego”, realizowanego z Programu Operacyjnego PL13: Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu dofinansowanym z Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009 - 2014 oraz z budżetu państwa.

Laureatami konkursu zostali uczniowie naszego gimnazjum, którzy mieli za zadanie wykonać prezentację multimedialną na wybrany temat. Nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

PORUSZAM SIĘ BEZPIECZNIE PO DRODZE

1. miejsce  Gabriela Jeglińska 2d

2. miejsce  Wojciech Rudziński 1a

STRES ZAGROŻENIEM DLA MOJEGO ZDROWIA

5. miejsce Kacper Kapliński 1d

STOP UZALEŻNIENIOM, PRZEMOCY, DYSKRYMINACJI

5. miejsce  Patrycja Motulewicz 1a

W nagrodę gimnazjaliści otrzymali atrakcyjne gadżety elektroniczne. Opiekunami uczniów byli nauczyciele informatyki pani Eligia Tokajuk i pan Wiesław Bukpaś.

Gratulujemy laureatom i opiekunom. Życzymy dalszych sukcesów J

Wojciech Jegliński