Śpiewający występ naszych wokalistek PDF Drukuj Email
środa, 23 marca 2016 01:33

W piątek 18 marca 2016 roku wzięliśmy udział w konkursie piosenki obcojęzycznej o nazwie Singing Red Bricks, który odbył się w Ełku, w I LO im. Stefana Żeromskiego. Naszą szkołę reprezentowały Natalia Maciopa 2a, Urszula Kamińska 2d (solistki) oraz Oliwia Maj, Wiktoria Płazińska i Sara Szrajbert 2d (zespół Trio). Wszystkie szkoły reprezentowały bardzo wysoki poziom, nasze gimnazjum jako jedyne wystawiło poza angielskim  uczestniczki śpiewające po rosyjsku i francusku. Udało się nam zdobyć jedno wyróżnienie piosenką Indili „Dernière Danse”, w doskonałej interpretacji Urszuli.  Pozostałe utwory to „I see fire” Eda Sheerana w wykonaniu zespołu Trio i „Uletayu” A'Studio zaśpiewany przez Natalkę. Zdobywczyni wyróżnienia, Urszula Kamińska podsumowuje występ: Wszystkie cieszymy się z wyjazdu, pomimo niezbyt dużych osiągnięć. Przecież liczy się mile spędzony czas i dobra zabawa! Mamy nadzieję, że będziemy mogły jeszcze wziąć udział w podobnych konkursach.

Opiekunami dziewcząt w przygotowaniach byli nauczyciele języków obcych: rosyjski - pani Bogumiła Makola, angielski - pani Diana Zawistowska, francuski – pan Wojciech Jegliński.

Dziewczyny – wielkie brawa J

Wojciech Jegliński