Wolontariat gimnazjalistów - Wielkanocna Zbiórka Żywności PDF Drukuj Email
sobota, 12 marca 2016 01:00

W dniach 11 – 12.03.2016 roku wolontariusze naszego gimnazjum pod kierunkiem p. Karoliny Truchan, p. Małgorzaty Żabickiej i p. Wojciecha Jeglińskiego uczestniczyli w zorganizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności Wielkanocnej Zbiórce Żywności. Koordynatorem zbiórki na terenie Olecka było Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” z Olecka. Udało się zebrać 1415kg żywności, która trafi do najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta oraz do instytucji zajmujących się pomocą dzieciom i młodzieży. Wolontariuszami akcji byli uczniowie klas:

1a - Dyczewski Łukasz

1c - Luto Patrycja, Żukowska Magdalena, Jastrzębski Kacper, Czarniecki Kamil,

1d - Kosiński Maciej, Lachowicz Aleksandra

1e - Kempisty Hanna, Wiśniewska Klaudia,  Jasińska Karolina, Prusko Jakub

2a – Rozmysłowicz Angelika, Kamińska Julia, Maciopa Natalia, Derman Liliana, Jakub Złotnik, Jabłoński Sebastian, Dzienisiewicz Jakub

2b - Turowski Piotr

2c - Wiśniewski Mikołaj, Gorlewska Natalia, Baranowska Karolina, Maksimowicz Wiktoria, Róża Stankiewicz

3d - Bielenica Agata, Ciechanowski Marcel, Dadura Marcin, Drobiszewska Weronika, Jankowska Paulina, Grzymkowski Jakub, Krzykwa Jakub, Marchewka Maciej, Matwiejczyk Paweł, Mrozowska Aleksandra, Przemielewski Przemysław, Rudzińska Weronika Justyna, Rutkowski Michał, Smokowska Agata, Sobczak Martyna, Szulińska Kamila;

Wojciech Bojar, Prezes Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”, składa serdeczne podziękowania wolontariuszom i nauczycielom zaangażowanym w akcję.

mgr Wojciech Jegliński