Relacja ze spotkania z rodzicami z dnia 20 stycznia 2016 roku PDF Drukuj Email
sobota, 23 stycznia 2016 01:00

Dnia 20 stycznia 2016 roku odbyło się spotkanie z rodzicami. Tradycyjnie początek spotkania uświetniły trzy uczennice z zespołu wokalnego Andante i wprowadziły kolędami w nastrój świąteczny.

Następnie Pani Dyrektor podsumowała pracę dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą za I półrocze roku szkolnego 2015/2016.

Rodzicom przekazane zostały wyniki klasyfikacji śródrocznej, a także informacje dotyczące uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu oraz uczniów ze 100% frekwencją.

Podsumowując spotkanie, Pani Dyrektor podziękowała wszystkim rodzicom za udział w życiu szkoły i współpracę na rzecz efektywnych działań edukacyjno-wychowawczych i opiekuńczych w I półroczu roku szkolnego 2015/2016.

Rodzice zakończyli spotkanie bogatsi o wiedzę, jaką zdobyli podczas pogadanki z udziałem specjalisty Bartosza Cieśluka – pracownika MOSiR-u na temat wpływu aktywności fizycznej na rozwój młodzieży w okresie dorastania.

Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agata Gałaszewska omówiła kwestię stanu funduszy na koncie rady oraz wydatki w minionym  i przyszłym półroczu. Zachęciła rodziców do uiszczania wpłat na konto rady.

Po spotkaniu ogólnym rodzice udali się na konsultacje z wychowawcami/ wychowawcami wspomagającymi klas I - III w salach lekcyjnych lub indywidualne konsultacje z pedagogiem, nauczycielami poszczególnych przedmiotów, w celu zasięgnięcia informacji o bieżących osiągnięciach młodzieży.

Magdalena Nyga

Zmieniony: czwartek, 11 lutego 2016 23:55