Relacja ze spotkania z rodzicami z dnia 16 grudnia 2015 roku PDF Drukuj Email
piątek, 22 stycznia 2016 01:00

Dnia 16 grudnia 2015 roku odbyło się spotkanie z rodzicami. Na początek w ramach prezentacji talentów szkolnych, w bożonarodzeniowy nastrój wprowadził zgromadzonych uczeń klasy III c – Jan Pieczur, który wzruszył słuchaczy grą kolęd na klarnecie.

Pani Dyrektor przekazała zebranym bieżące sprawy  i wydarzenia z życia szkoły. Kluczowym momentem spotkania była prezentacja talentów i osiągnięć uczniów, którzy mogą poszczycić się zarówno licznymi sukcesami sportowymi, artystycznymi, jak i naukowymi. Pani Dyrektor podkreśliła, że aż 22 uczniów osiągnęło wyniki powyżej 75% w pierwszym etapie szkolnych konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty i zostało zgłoszonych do etapu wojewódzkiego.

Pani Dyrektor podziękowała również za dotychczasowy aktywny udział rodzicom w życiu szkoły, życząc jednocześnie magicznych i pełnych wzruszeń Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku wielu pozytywnych wydarzeń i przeżyć.

Spotkanie zakończyła pogadanka dla rodziców z udziałem specjalisty Pani psycholog Ewy Staśkiewicz-Niemczewskiej, dotycząca budowania pozytywnych relacji z dzieckiem.

Po spotkaniu ogólnym rodzice udali się na konsultacje z wychowawcami/ wychowawcami wspomagającymi klas I - III w salach lekcyjnych lub indywidualne konsultacje z pedagogiem, nauczycielami poszczególnych przedmiotów, w celu zasięgnięcia informacji o bieżących osiągnięciach młodzieży.

Magdalena Nyga

Zmieniony: czwartek, 11 lutego 2016 23:56