Relacja ze spotkania z rodzicami z dnia 18 listopada 2015 roku PDF Drukuj Email
czwartek, 21 stycznia 2016 01:00

Dnia 18 listopada 2015 roku odbyło się spotkanie z rodzicami. Na początku spotkania w klimat XI Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej wprowadził zwycięzca kategorii gimnazjalistów Karol Jasiński kl. 3a, piosenką Marka Grechuty „Ojczyzna”  oraz zwyciężczyni II miejsca Weronika Mogilska kl. 3c z utworem Ireny Santor „Powrócisz tu”. Występ laureatów został nagrodzony gromkimi brawami.

Pani Dyrektor przekazała zebranym bieżące sprawy  i wydarzenia z życia szkoły.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim zaangażowanym  - nauczycielom i przyjaciołom szkoły, a przede wszystkim młodzieży - którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości z okazji obchodów 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Akademia przebiegała pod hasłem „Moje miejsce na ziemi jest tu, gdzie z popiołów odrodził się dom…” i wystawiona została w sali widowiskowej Regionalnego Ośrodka Kultury „Mazury Garbate” w Olecku.

Spotkanie zakończyła pogadanka dla rodziców z udziałem Anny Rydzewskiej – intendent szkoły, specjalisty od spraw dietetyki zatytułowana „Zdrowe odżywianie i korzyści z tego płynące – stosowanie niebezpiecznych diet”. Pogadanka uświadomiła rodzicom jak istotna w rozwoju młodego człowieka jest dobrze zbilansowana dieta.

Po spotkaniu ogólnym, w celu zasięgnięcia informacji o bieżących osiągnięciach młodzieży rodzice udali się na konsultacje z wychowawcami/ wychowawcami wspomagającymi klas I - III w salach lekcyjnych lub indywidualne konsultacje z pedagogiem, nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Magdalena Nyga

Zmieniony: czwartek, 11 lutego 2016 23:55