Ogłoszenie o konkursie plastycznym z zakresu doradztwa zawodowego PDF Drukuj Email
środa, 06 stycznia 2016 22:01

Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla gimnazjalistów pt. „Wiem, jaki zawód będę wykonywać w przyszłości”

1.Organizatorem konkursu jest PCWE Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Olecku,  a partnerami wspierającymi są: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku,  Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Olecku, Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Olecku, Regionalny Ośrodek Kultury „ Mazury Garbate ”   w Olecku.

2. Konkurs organizowany jest pod patronatem Starosty Oleckiego.

3. Zasady konkursu określa załączony poniżej regulamin.

4. Konkurs będzie przeprowadzony w dwóch etapach:

I etap szkolny – 11.01.2016 – 31.03.2016 (pod nadzorem szkolnego doradcy zawodowego Barbary Taraszkiewicz)

II etap powiatowy – finał konkursu – 18.04.2016 – 29.04.2016

Prace plastyczne do etapu szkolnego proszę dostarczyć do 15 marca 2016r. do gabinetu doradcy zawodowego.

Serdecznie zachęcam do aktywnego udziału:

Barbara Taraszkiewicz -doradca zawodowy

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku