Nocą w szkole jest fajnie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 grudnia 2015 01:21

W piątkowe popołudnie 11 grudnia 2015 spotkaliśmy się w szkole, ponieważ mieliśmy spędzić tu z wychowawczyniami całą noc. Najpierw udekorowaliśmy naszą szkołę i klasę, aby poczuć atmosferę świąt. Dekorowaniu towarzyszyła muzyka, a dokładniej przeboje z najnowszych notowań list przebojów. Niektórzy, jako że mieli nadzwyczaj dużo energii, zaczęli tańczyć. W przerwie w przystrajaniu sali zjedliśmy pizzę.

Znaleźliśmy też czas na zajęcia sportowe: ślizgi na materacach, żonglerkę i grę w piłkę nożną.

Następnie zebraliśmy się w klasie, aby wspólnie obejrzeć maraton serialu. W sobotę rano posprzątaliśmy i wróciliśmy do domu.

Była to dla nas doskonała okazja na zintegrowanie się i spędzenie wspólnie czasu.

Aleksandra Mrozowska, kl. 3d