SPOTKANIE Z RODZICAMI 16 GRUDNIA 2015 r. (ŚRODA)

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na ogólne zbiorowe spotkanie oraz spotkania z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi w ramach tzw. „Otwartej środy”, które odbędą się 16 grudnia 2015r. (środa) o godz. 1700 w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku według następującego porządku:

1700 – 1740:

- Prezentacja talentów i osiągnięć uczniów - występ ucznia klasy Janka Pieczura, zagra na instrumencie muzycznym oraz wystawa prac uczniów z Konkursu Fotograficznego pt. „Nad Wigrami płynie, nie płynie czas?”

- Przekazanie rodzicom bieżących informacji z życia szkoły przez Dyrektora

- Jak budować pozytywne relacje ze swoim dzieckiem? - pogadanka dla rodziców z udziałem specjalisty

1740– 1830 :

- Poinformowanie rodziców o przewidywanych ocenach półrocznych i planowanej klasyfikacji uczniów - spotkania z wychowawcami i wychowawcami wspomagającymi klas I - III w salach lekcyjnych (konsultacje grupowe i indywidualne z nauczycielami wg potrzeb zgodnie z planem pracy wychowawcy);

- indywidualne konsultacje z pedagogiem, nauczycielami poszczególnych przedmiotów po spotkaniach z wychowawcami.

Serdecznie zapraszam  w imieniu Rady Pedagogicznej

Barbara Taraszkiewicz