DRODZY UCZNIOWIE I RODZICE!
piątek, 27 listopada 2015 11:38

Pragnę poinformować, że w dniach 2, 3, 4 grudnia 2015r. (środa, czwartek, piątek) uczniowie klas III przystąpią do PIERWSZEJ w tym roku szkolnym próbnej diagnozy przed egzaminem gimnazjalnym w ramach programu wydawnictwa Nowej Ery „diagnoza PRZED EGZAMINEM”.

Pozwoli to nam sprawdzić w formie próbnego egzaminu poziom opanowania przez uczniów wiadomości i umiejętności określonych w podstawie programowej. Diagnozowanie osiągnięć uczniów zostanie  zorganizowane w warunkach zbliżonych do wymaganych na egzaminie zewnętrznym. Organizacja będzie przebiegała według poniższego harmonogramu:

Zapraszam Was drodzy uczniowie do odwiedzania stron: www.oke.lomza.pl i www.cke.edu.pl, w celu zapoznania się  z informacjami dotyczącymi  organizowania i przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego w roku 2016 oraz z komunikatami dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Zachęcam również do samodoskonalenia swoich wiadomości i umiejętności przygotowujących do egzaminu poprzez rozwiązywanie przykładowych zestawów zadań egzaminacyjnych znajdujących się na wyżej wymienionych stronach www.

Przeprowadzenie próbnej diagnozy nie wpłynie na zmianę organizacji pracy szkoły w dniach: 2, 3, 4 grudnia 2015r. Zajęcia dydaktyczne w klasach I i II będą przebiegały zgodnie z tygodniowym planem.

Barbara Taraszkiewicz