poniedziałek, 09 listopada 2015 23:46

„Moje miejsce na ziemi jest tu, gdzie z popiołów odrodził się dom…”

Pod tym hasłem uczniowie naszego gimnazjum zaprezentują program artystyczny z okazji uroczystości Gminnych Obchodów 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Na załączonym plakacie program gminnych obchodów narodowego święta przewiduje:

· 10 listopada 2015r. (wtorek) o godz. 17.00 w sali widowiskowej Regionalnego Ośrodka Kultury „Mazury Garbate” w Olecku - uroczysta akademia w wykonaniu  młodzieży Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku;

· 11 listopada 2015 r. (środa) o godz. 10.00 Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele pw. NMPKP w Olecku, a po mszy nastąpi uroczyste złożenie kwiatów w miejscach pamięci oraz wygłoszony zostanie apel pamięci i oddanie salwy honorowej;

· 12 listopada 2011 r. (czwartek) o godz. 16.00 odbędzie się w sali kina  „Mazur” finał XI Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej (uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku zajęli 3 czołowe miejsca).

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam całą społeczność gimnazjum - uczniów, nauczycieli, rodziców i przyjaciół szkoły do udziału w Obchodach Święta Niepodległości.

mgr Barbara Taraszkiewicz - Dyrektor

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku