Spotkanie z rodzicami PDF Drukuj Email
środa, 28 października 2015 00:35

<kliknij by zobaczyć galerię>

Dnia 21 października 2015 roku odbyło się spotkanie z rodzicami, na którym Pani Dyrektor omówiła bieżące sprawy dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze szkoły, podkreślając liczne osiągnięcia i sukcesy, które od początku roku szkolnego zgromadzili na swoim koncie uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku.

Rodzice mieli również okazję dowiedzieć się, którzy uczniowie wyróżnieni zostali stypendiami przyznanymi za osiągnięcia naukowe i sportowe.

Pani Dyrektor podsumowała spotkanie słowami: „Pamiętajmy, że prawdziwie wielkim jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć” i pogratulowała wyróżnionym gimnazjalistom oraz nauczycielom i rodzicom osiągnięć,  życząc dalszych sukcesów.

Spotkanie zakończyła pogadanka dla rodziców z udziałem specjalistów z Policji i SANEPID-u zatytułowana „Zanim będzie za późno – jak rozpoznać dziecko eksperymentujące używkami, narkotykami, dopalaczami?”, która miała uwrażliwić rodziców na zagrożenia, na które narażona jest młodzież.

W celu zasięgnięcia informacji o bieżących osiągnięciach młodzieży rodzice udali się na konsultacje z wychowawcami/ wychowawcami wspomagającymi klas I - III w salach lekcyjnych lub indywidualne konsultacje z pedagogiem, nauczycielami poszczególnych przedmiotów.

Magdalena Nyga

Zmieniony: czwartek, 11 lutego 2016 23:29