SPOTKANIE Z RODZICAMI 21 PAŹDZIERNIKA 2015 r. (ŚRODA)
wtorek, 20 października 2015 22:40

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zbiorowe spotkanie oraz spotkania z wychowawcami/wychowawcami wspomagającymi, które odbędą się 21 października 2015r. (środa) o godz. 1700 w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku według następującego porządku:

1700 – 1730:
- Omówienie bieżących spraw dydaktyczno – wychowawczych i opiekuńczych szkoły przez Dyrektora szkoły;
- „Zanim będzie za późno - jak rozpoznać dziecko eksperymentujące używkami, narkotykami, dopalaczami?” - pogadanka dla rodziców z udziałem specjalistów z Policji i SANEPID-u.

1730– 1800 :
- spotkania z wychowawcami/ wychowawcami wspomagającymi klas I - III w salach lekcyjnych (wiodącym tematem spotkań będzie przedstawienie aktualnej sytuacji dydaktyczno – wychowawczej  każdego ucznia);
- indywidualne konsultacje z pedagogiem, nauczycielami poszczególnych przedmiotów po spotkaniach z wychowawcami.

Serdecznie zapraszam w imieniu Rady Pedagogicznej

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Olecku