OGŁOSZENIE PDF Drukuj Email
wtorek, 13 października 2015 10:38

Dnia  14.10.2015r., jak co roku obchodzone  jest  święto w rocznicę utworzenia Komisji  Edukacji Narodowej. Jest  to święto wszystkich pracowników oświaty i nie prowadzi się w tym dniu zajęć lekcyjnych.
Informuję, iż w naszym gimnazjum od godziny 8.30 odbędą się zajęcia opiekuńczo - wychowawcze z następującym porządkiem:

1. Godz. 8.30 - 8.45 - Spotkania z wychowawcą i wychowawcą wspomagającym - sprawdzenie obecności uczniów w klasopracowniach.

2. Godz. 8.45 - 9.00 - Wprowadzenie i ustawienie młodzieży w sali gimnastycznej.

3. Godz. 9.00 - 10.30 - Rozpoczęcie uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem Pocztu Sztandarowego. W programie przewidziano m.in.:

- wręczenie uroczyste nagród Dyrektora pracownikom szkoły;

- program artystyczny  „W zodiakalnym ładzie - zapisane w gwiazdach” - koncert życzeń w wykonaniu młodzieży ;

4. Godz. 10.30 - 11.00 - Przerwa obiadowa i przygotowanie do otrzęsin klas pierwszych.

5. Godz. 11.00 - 12.15 - Otrzęsiny uczniów klas I - konkursy i zabawy na wesoło, rywalizacja klas pierwszych - przyjęcie uczniów klas I w poczet uczniów szkoły.

6. Godz. 12.15 - 12.30 - Podsumowanie imprezy, wręczenie pucharu przez Dyrektora zwycięskiej klasie.

Godz. 12.30 - Przewidywany czas zakończenia zajęć. Odjazd autobusu szkolnego dowożącego uczniów.

Uczniów w tym dniu obowiązuje strój galowy.

W imieniu społeczności szkolnej zapraszam serdecznie do udziału w świętowaniu wszystkich emerytowanych pracowników, rodziców i przyjaciół szkoły.

Barbara Taraszkiewicz