Sklepik Uczniowski „Pod Gwiazdami” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 października 2014 22:42

Na początku roku szkolnego 2014/1015 reaktywowano Sklepik Uczniowski „Pod Gwiazdami”. Aby spełnić oczekiwania uczniów pod względem asortymentu i obsługi sklepiku, przeprowadzona została Ankieta Dotycząca Sklepiku Szkolnego, mająca na celu zweryfikowanie tych potrzeb. Wypełnione przez uczniów ankiety zostały przeanalizowane i na bazie wniosków ustalone zostało:

1. Sklepik uczniowski będzie czynny codziennie na pięciu pierwszych przerwach, czyli w godzinach 8.45 – 12.45.

2. Skład asortymentu zostanie zwiększony o artykuły spożywcze, przede wszystkim o napoje i zdrową żywność.

3. Oferowane produkty będą najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach.

4. Poprawiony zostanie wystrój i warunki lokalowe.

5. Osoby sprzedające w sklepiku uczniowskim zadbają o jak najlepszą jakość świadczenia usług.

Jednocześnie dziękujemy za miłe opinie, jak i słowa konstruktywnej krytyki, które pomogą nam zniwelować błędy w organizacji sklepiku. Jest to o tyle istotne, iż zgłosiliśmy się do projektu Fundacji BOŚ „Sklepiki Szkolne – Zdrowa Reaktywacja”, zatem czekają nas spore zmiany.

Chcemy na bieżąco znać opinie swoich klientów, zatem zespół nauczycieli opiekunów opracował ankietę online, dotyczącą działalności sklepiku uczniowskiego i zdrowej żywności. Zachęcamy Uczniów, ich Rodziców, a także Pracowników szkoły do jej wypełnienia! Link poniżej.

<ANKIETA ON-LINE>

Zespół Sklepiku Uczniowskiego „Pod Gwiazdami” w składzie:

1. Daria Jurewicz kl. II c

2. Anna Chajęcka kl. II c