Komunikat dotyczący przeprowadzenia testów diagnozujących z języka angielskiego w klasie I.
poniedziałek, 24 sierpnia 2015 23:45

Uprzejmie przypomina się, iż zaplanowany na dzień 1 września 2015 roku (wtorek) test kompetencji z języka obcego nowożytnego będącego kontynuacją języka ze szkoły podstawowej (język angielski na poziomie III.) zostanie przeprowadzony w godz. 1100 - 1145.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu testu zostaną przekazane uczniom na spotkaniach z wychowawcami w dniu 1 września o godz. 1000.

Poniższa tabela przedstawia miejsce przeprowadzenia testów oraz liczbę przystępujących do nich uczniów klasy I.

Listy uczniów przystępujących do testu w poszczególnych salach dostępne będą na tablicy informacyjnej.

Uwaga! Wszyscy uczniowie poszczególnych oddziałów klasy I przystępują do testu językowego. Ponadto uczniowie powinni posiadać przybory do pisania (długopisy).

Anna Siemiatycka - dyrektor